Інтелектуальний конкурс "Чомусики"

9 квіт. 2019
Сьогодні у закладі було проведено І тур районного конкурсу «Чомусики» серед дітей старшого дошкільного віку. Вітаємо переможців!

09 квітня 2019 року згідно з планом роботи Управління освіти на 2019 рік та з метою виявлення й підтримки обдарованих дітей, розвитку інтелектуально-творчого потенціалу особистості дитини старшого дошкільного віку у закладі пройшов І етап інтелектуального конкурсу "Чомусики" серед дітей старших груп. Вітаємо переможців!!!!

Команда  у складі  чотирьох дітей-переможців І етапу конкурсу за (номінаціями)  буде брати участь у ІІ етапі районного інтелектуального конкурсу «Чомусики», який буде проведено 19.04.2019 на базі ЗДО №382. Бажаємо перемоги!!!