З Днем матері!

10 трав. 2020
Милі, ніжні, найважливіші мами – вітаємо Вас з Днем матері! Це особливе свято, яке нагадує про найріднішу і найважливішу людину для кожного

Материнство це маленький подвиг, нескінченне терпіння, віддача, любов, ніжність, мудрість. Дітям дорогоцінна кожна мамина посмішка, зморшка, вона для них найважливіша, найулюбленіша, неповторна, чудова й найкрасивіша. Тож нехай ниточка, яка існує між матір'ю і дитиною, ніколи не рветься.  Нехай чуйне материнське серце завжди буде спокійно битися в такт із радістю, успіхом і гордістю за своїх дітей! Будьте щасливими і здоровими!

У День матері пам'ятайте, що головне не коштовні подарунки, а увага. Тож навіть якщо ви не поруч зі своєю ненькою – привітайте її телефоном, своїми словами або ж надішліть гарне вітання.