З Днем Перемоги!

9 трав. 2020
Вітаємо усіх з Днем Перемоги! Пишаємося подвигом нашого народу і передаємо пам’ять про нього своїм дітям і онукам

9  Травня — не тільки прекрасний весняний день, але й незабутня, пам’ятна дата — День Перемоги! Зовсім мало залишилося тих, хто має безпосереднє відношення до цього свята, кому особисто ми повинні вклонитися в ноги і подякувати за мирне небо над нашими головами. Побажаємо ж ветеранам здоров’я і довголіття і пообіцяємо, що зробимо все, щоб наші діти ніколи не дізналися, що таке війна. І ми докладемо всі зусилля, щоб зберегти пам’ять про тих, хто довгими кроками йшов до цієї перемоги. Зі святом!