Заняття районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості"

25 бер. 2021
Головна тема: небезпека в соціальних мережах та вихованння дітей у цифрову еру

Сьогодні у режимі онлайн на платформі ZOOM відбулося заняття районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості" під гаслом "Безпечне поводження дітей в мережі Інтернет".  Головна тема: небезпека соціальних мереж та вихованння дітей у цифрову еру. Засідання пройшло змістовно та продуктивно.

Зустріч проводила голова Районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна. Також перед учасниками конференції виступали  Міцай Олена Василівна (методист ЦОТ) та  Ченський Дмитро Геннадійович (старший сержант поліції).  Головне, на чому доповідачі акцентували свою увагу,  батькам необхідно відстежувати спілкування своїх дітей в соціальних мережах, пояснювати своїм дітям те, що заборонено спілкуватися з незнайомими в мережі Інтернет, а також повідомляти особисті дані та вказувати свою адресу й  у разі винекнення незрозумілої ситуації, одразу повідомляти своїм батькам.