Районний творчий конкурс серед дітей дошкільного віку

14 січ. 2022
"Зимова казка"

Шановні батьки!

Запрошуємо Вас разом з дітками взяти участь у районному творчому конкурсі "Зимова казка" серед дітей дошкільного віку закладів дошкільної освіти Київського району м. Харкова!

Умови конкурсу:

Роботи складаються з двох частин:

1 частина – казка, складена дитиною та  записана дорослим, на зимову тематику з урахуванням зимових традицій, звичаїв та свят.  (казка не повинна перевищувати 1 сторінки друкованого тексту (шрифт Times New Roman 14, інтервал 1,5), аркуш формату А4)

2 частина – ілюстрація (малюнок) до казки, виконана дитиною в будь-якій художній техніці, будь-якими матеріалами: олівцями, крейдою, гуашшю, фарбами, пастеллю, фломастерами тощо (формат А4)

Фотографії робіт (1 та 2 частини) необхідно розмістити до 01.02.2022 на інтерактивній дошці Padlet за посиланням: https://padlet.com/metodistmcira/gnqw8f6dlvvf656x

Обов’язково вказати ім’я, прізвище, вік,  групу, номер ЗДО.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами Управління освіти.