Інтегроване заняття з використанням конструювання у середній групі

20 січ. 2022
"Багатоповерховий будинок"

Мета заняття: продовжувати формувати уміння рахувати; закріпити навички малюків орієнтуватися у просторі; вміння виконувати завдання за словесними вказівками дорослого; ознайомити з поняттям «фундамент»; вправляти дітей у вживанні слів: спереду, збоку, зліва, справа; вчити дітей споруджувати високі споруди з перекриттями; за зразком визначати, з яких деталей зроблені окремі частини споруди, в якій послідовності її виконувати; розвивати логічне мислення, дрібну моторику рук, конструктивні здібності.

Конструктор LEGO можна використовувати не лише як матеріал для конструювання, а як універсальний матеріал, який можна інтегрувати в різні види діяльності дошкільників для їх особистісного розвитку. Саме тому дітки протягом заняття встигли і порахувати за допомогою цеглинок LEGO-конструктора, побудувати башточки з заданої кількості циглинок,  геометричні фігури: квадрат. прямокутник.