Вітаємо з Днем знань!

1 вер. 2022
Усіх наших дошкільнят, їх батьків та колег вітаємо з Днем знань, з новим навчальним роком! Нехай цей рік принесе безліч нових відкриттів, а кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться лише позитивними результатами, новим досвідом та відмінним настроєм!

Дорогі наші дошкільнята, шановні  батьки та колеги!

Вітаємо усіх вас зі святом —  з Днем знань!

На жаль, в 2022 році це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни діти продовжують вчитися, набувати нові знання. Незважаючи на те, що наші малюки,  ще не ходять до школи, але знань у них вже багато. Вони щодня роблять нові відкриття, дізнаються про щось нове, вивчають природу й навколишній світ. Нехай всі накопичені знання допоможуть вам надалі, нехай кожен з вас знайде в житті своє захоплення, нехай навчання для вас буде веселим і цікавим процесом.

Педагоги закладу бажають вам гарного настрою і міцного здоров'я, прагнення отримувати нові знання, досліджувати світ, посидючості й наснагиНехай кожен день знаменується навіть і маленькою, але перемогою, нехай отримані знання і уміння відкривають перед нашими дітьми нові двері до мрій, інтересів і рекордів.