Онлайн-тренінг

18 жовт. 2023

За сприяння МОНУ 18 жовтня 2023 року  для освітян  відбувся другий тренінг з онлайн-циклу тренінгів  "Як працювати з дітьми і батьками, які повертаються з окупованих територій та/або із закордону", який проводили фахівці ГО "Дівчата", у якому взяли участь практичні психологи, соціальні педагоги, педагогічні працівники закладів освіти Київського району.

Учасники тренінгу обговорили проблематику стосунків з дітьми та їх батьками, які повертаються додому після того, як вони повинні були вимушені покинути свої домівки через воєнні події в Україні, ознайомилися із синдромом вцілілої людини та відкладеного життя. Також спікери  відпрацьовували з учасниками техніки зняття напруження, пошуку ресурсів для відновлення емоційного та фізичного стану учасників освітнього процесу.