27 вер. 2018

Вітаємо з Всеукраїнським Днем дошкілля!!!

Шановні працівники дошкільної освіти, вітаємо усіх з професійним святом!
22 вер. 2018

Консультація для педагогів закладу «Особливі діти – перш за все діти, а потім вже особливі».

Фахівці центру раннього втручання завітали до закладу дошкільної освіти для надання консультацій та рекомендацій педагогам щодо програми навчання для створення комфортного освітнього середовища, успішної соціалізації дітей з особливими освітніми потребами.
12 вер. 2018

Круглий стіл «Наступність і перспективність у роботі двох перших ланок освіти»

Сьогодні у закладі відбулося спільне засідання «круглого столу» за участю педагогічних працівників ЗДО №74 та ЗЗСО №52 з питань: «Наступність і перспективність у роботі двох перших ланок освіти»
10 вер. 2018

Інформація до уваги батьків!

Розпочинається проведення групових батьківських зборів. Запрошуємо до співпраці! Графік проведення додається.
3 вер. 2018

Вітаємо усіх педагогів, дітей та батьків з Днем Знань!

Сьогодні в закладі дошкільної освіти №74 "Веселка" відбулося святкування Дня знань - свята мудрості, пізнання нового, нових звершень
31 серп. 2018

Педагогічна рада №1

Сьогодні педагоги закладу зібралися для проведення настановчої педагогічної ради за темою: "Реалії та перспективи роботи закладу дошкільної освіти у новому 2018/2019 навчальному році"
23 серп. 2018

День прапора України

Сьогодні маленькі харків'яни нашого садочка приймали участь у святковому піднятті прапору
17 серп. 2018

Зміна номеру телефону закладу

3 серп. 2018

Підсумки звітної конференції керівника закладу

Таємним голосуванням ухвалено рішення вважати діяльність керівника закладу Іржавської О.В. - задовільною.
1 серп. 2018

Звітна конференція керівника закладу

Шановні батьки та співробітники! 03 серпня в 16.00 в музичній залі відбудеться звітна конференція керівника закладу Іржавської О.В. за підсумками роботи в 2017/2018 навчальному році